قوانین و حریم خصوصی

رزین آرا با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی فروشندگان قائل است، برای برقراری ارتباط بین مشتری و فروشنده همچنین رزین آرا و فروشنده و ایجاد و استفاده از امکانات فروشگاه و پنل فروشندگان در وب‌سایت اطلاعاتی  را از فروشنده درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای برقراری ارتباط مشتریان و رزین آرا با فروشگاه، اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی فروشنده، نام فروشگاه، مشخصات بانکی مانند شماره کارت ، شماره شبا، شماره حساب، آدرس فروشگاه، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که فروشنده در پنل فروشگاه خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید فروشنده است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های ما از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط فروشنده، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، رزین آرا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت نام می‌تواند از فروشنده، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

همچنین رزین آرا برای اطلاع‌رسانی ثبت سفارشات جدید و وضعیت سفارشات، برای فروشندگان ایمیل  ارسال می نماید.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده فروشندگان است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، فروشندگان نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که فروشنده شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی فروشندگان باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط فروشندگان باشد، با خود فروشنده بوده وفروشنده حق هر گونه ادعا علیه رزین آرا را از خود سلب می‌کند. رزین آرا هویت شخصی فروشندگان را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای رزین آرا وجود ندارد و فروشندگان با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع فروشندگان رسانده می‌شود که رزین آرا همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید. اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی رزین آرا و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و رزین آرا حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

رزین آرا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی فروشندگان همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه فروش امن، راحت و خوشایند را برای همه فروشندگان فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس و ایمیل:

۰۹۳۳۴۱۷۳۶۸۶

info@resinara.ir